wanneer moet ik de rekening betalen van een autoreparatie?
ik moet voor mijn apk nog een aantal dingen repareren aan de auto. maar als ik dat laat repareren moet ik dan meteen betalen of krijg ik later een rekening thuis gestuurd?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Auto's. Vragen over boten, brom- en snorfietsen, fietsen, motorfietsen, openbaar vervoer, post en pakketten, vliegtuigen en vrachtwagens en transport vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
ik moet voor mijn apk nog een aantal dingen repareren aan de auto. maar als ik dat laat repareren moet ik dan meteen betalen of krijg ik later een rekening thuis gestuurd?
Als de vorige eigenaar van een auto wat rustig rijd en jij als nieuwe eigenaar dan wat pittiger rijd kan de auto dan wat sneller gaan lopen? Iemand vertelde mij dit, omdat zijn auto sneller ging lopen bij de 70.000 km. Kan dit de reden zijn of heeft het ergens anders mee te maken?
ik heb een peugeot 407 sw uit 2004 en deze start met regelmaat heel erg slecht. Ik moet echt haast de accu leegstarten wil hij aanslaan. De dag daarna start hij zo in 1 keer. je kan er geen pijl op trekken. Heeft iemand een idee wat dit zou kunnen zijn ? Aan de accu denk ik niet dat het ligt, en de startmotor lijkt me ook het probleem niet, anders zou die toch nooit starten ? heeft iemand een idee ?
ik heb een auto geleend maar vergeten hoe ik moet tanken nu weet iemand hoe je de tank deurtje open?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing