Waar koop ik een dergelijke 12V voeding?
Zie afbeelding
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Audio. Vragen over camera's, huishoudelijke apparaten, tablets en televisies vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Zie afbeelding
mijn laptop geluid is helemaal weg. hij heeft per ongeluk een tik gekregen en het geluid is helemaal weg. het is een oude laptop. heb bij de instellingen gekeken maar het uitvoerapparaat staat er niet bij. weet iemand wat ik verder kan doen en of het nog opgelost kan worden?
Mijn autoradio is (net als de auto) 13 jaar oud en ik kan alleen radiozenders en CD's luisteren. Hij heeft geen USB poortje. Hoe kan ik toch mijn eigen muziek via de autoradio beluisteren? Bijvoorbeeld Spotify?
Als ik platen speel op mijn Lenco L-69 valt soms plots het geluid weg op mijn speakers (Magnat). Weet iemand wat de reden zou kunnen zijn? Naald is onlangs nog vervangen en gloednieuw. Als ik cd's speel via dezelfde versterker op dezelfde speakers gebeurd dit niet.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing