Wat is dit op en rond mijn teennagel?
Ik heb dit nu al meer dan een jaar. Ook heb ik al middelen geprobeerd tegen kalknagels, maar dit hielp niet. zou het iets anders kunnen zijn?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Gezondheid. Specifieke vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten en voeding, gebit, genotmiddelen, lichamelijke klachten, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de subcategorieën.
Ik heb dit nu al meer dan een jaar. Ook heb ik al middelen geprobeerd tegen kalknagels, maar dit hielp niet. zou het iets anders kunnen zijn?
Krijg erg last van mijn spieren en gewrichten sinds een paar weken.
Hallo,
ik heb Sins kort een partner. voorheen heb ik altijd gebruik gemaakt van een condoom. mijn nieuwe partner had een spiraaltje en verder totaal geen klachten dus nam het besluit om voor het eerst sex te hebben zonder condoom.
Helaas na een aantal weken kwamen erge klachten waardoor ik een soa test liet doen en er Chlamydia positief als uitslag kwam.
Ik samen met mijn partner hebben nu de cure gehad en zijn genezen.
Maar mijn grote vraag is waar het nu vandaan kwam. Ik heb nog nooit onveilige sex gehad Mijn partner had nergens last van en volgens haar had haar EX ook nergens last van.
Is het uit het niets aankomen waaien ?
Ik zit op boogschieten en mag met zwaardere bogen gaan schieten (zwaarder=meer kracht nodig om uit te rekken). Maar daarvoor heb je wel meer armspieren nodig dan ik heb. Heeft iemand oefeningen?
Ik heb een discussie met iemand die zegt dat 1/4 tablet (dit is 2,5 mg) niet kan werken terwijl het naar mijn idee wel werkt.
Ik wil weten of 1/4 tablet een placebo-effect heeft of dat het echt kan werken.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing