Kan een tandarts op een foto kaak artrose zien?
Of is een kaakchirurg die dat alleen kan/doet?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Of is een kaakchirurg die dat alleen kan/doet?
Dus twee schakel mogelijkheden. 1 contact in ruststand en de andere
na het in drukken van maakcontact. Weet niet welke ik kan bestellen namelijk.
thriller verhaal begint wanneer twee jongens een grap uithalen. soms hebben wagens een CB zo dat men can communiceren met elkander als ze onderweg zijn dus de jongens bezaten dat ook en dan hoor je mensen praten zo was er een man die naar vrouw verlangde of zo dus via de CB in zijn wagen vraagt hij er dus naar en die jongens in de wagen die horen hem ook zo ze besluiten om een grap met hem uit te halen door te doen alsof hij een meisje is hij laat zijn stem klinken gelijk een vrouw de man reageert daar op en wil haar graag ontmoeten. na een tijd bekennen de jongens dat ze een grap wilde uit halen maar deze man is daar niet zo blij mee en hun grap loopt uit de hand want deze man stopt niet. de ene jongen zei steeds candy candy met een stem als een vrouw en dat had de man zijn hoofd op hol gebracht en ik denk dat ze later ook een vriendin meegenomen hebben en dat was nog erger maar de achtervolging bleef dus doorgaan hij werd echt gek. ik weet niet zeker maar er is ook een tweede van gemaakt. sorry beter dan dit kan ik niet geven. alvast bedankt
Stel Kees is overleden op 1 juli 2024 en had een banksaldo van 500.000 op overlijdensdatum. Op 1 jan 2025 wordt 10.000 rente bijgeschreven op banksaldo. Moet de ontvangen rente dan nog (deels) worden aangegeven in de aangifte erfbelasting? Zo ja hoe gaat die berekening dan precies als er gedurende heel 2024 fluctuaties zijn geweest in het saldo? Of hoeft die rente in het geheel niet te worden aangegeven in de aangifte erfbelasting?
Wat moet ik doen?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing