Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Nieuwste vragen

Hoe verwijder ik achtergebleven app-bestanden?

Ik heb een app op mijn tablet, en om speciale redenen moeten al mijn gegevens daarvan verwijderd worden zodat ik 'schoon' opnieuw kan beginnen. Nu heb ik al via instellingen eerst de cache verwijderd, toen de gebruiksgegevens en daarna de app zelf verwijderd. Daarna heb ik zelfs nog met de One tap clean app alle apparaat cache verwijderd en de tablet opnieuw opgestart. Pas daarna heb ik de bewuste app opnieuw geïnstalleerd. En toch.. kom ik meteen terug bij de app zoals hij was met alle oude informatie (zonder ergens in de app in te loggen of wat ook).
Blijkbaar blijft er dus wat achter nadat ik de app heb verwijderd, wat weer opgepakt wordt op het moment dat ik hem opnieuw installeer. Hoe vind ik die informatie en belangrijker, hoe verwijder ik die?

10 maanden geleden
in: Tablets

EV thuislader Mercedes b defect, hoe verhelp ik dat?

De EV thuislader van onze Mercedes B is defect. Mercedes geeft niet thuis dan alleen een nieuwe te bestellen, kosten €900,-. Voor dat geld eerst zelf maar is open gemaakt. Wat bleek een oranje kabel (rode pijl) bleek los te zitten. Deze vastgezet, getest werkt. Box weer in elkaar geschroefd, en het werkt niet meer. Kabel zit nog steeds goed, andere kabels lijken goed te zitten.

Heeft iemand 1) een idee wat het probleem zou kunnen zijn? 2) wat voor specialist dit anders zou kunnen onderzoeken / repareren?

logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing