Mag een burgemeester bij beëindiging, of overplaatsing de ambtsketting houden?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Wie weet iets wat ik een jongetje van 11 kan geven voor zn verjaardag, waarbij hij dingen in elkaar moet zetten. Ik denk dat het kind een handige tinus wordt, echter zijn vader kan niks en vermoedelijk moet ie naar een hoge school en geen mbo waar hij timmeren en dergelijke gaat leren. Wat kan ik het ventje geven waar ie echt blij van wordt? Wie o wie heeft een geweldig idee?
(Voor onderzoek in het ziekenhuis)
ik vind dat die in de lage versnellingen slecht optrekt maar bij de hogere in 3de en 4de niet meer. ik ben 76 en geen snelheidsfreak maar toch stoort me dat... wat kan daar de oorzaak van zijn en is daar iets aan te doen?
Elke paar maanden doe ik een 'chkdsk' op al mijn schijven / partities (Windows 10, SSD en HD). Op de SSD, tevens boot disc, krijg ik steevast de volgende melding van chkdsk:
Stage 3: Examining security descriptors ...
Cleaning up 315 unused index entries from index $SII of file 0x9.
Cleaning up 315 unused index entries from index $SDH of file 0x9.
Cleaning up 315 unused security descriptors.
Security descriptor verification completed.
Het getal 315 varieert van keer tot keer, maar verder is deze melding altijd dezelfde.
Wat betekent dit, wat is de oorzaak, en wat kan ik er eventueel aan doen?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing