Waar kan ik de g spot bij mannen vinden?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Gisteren gestart met de update van fortnite op de switch. Gisteravond stond er op de switch dat het nog 93 uur duurt. Deze heb ik onderbroken en vanochtend weer gestart. Nu staat de update op 2%. Duurt het echt zo lang of gaat er iets fout bij ons?
betalingen via internet
Moet een werkgever meewerken? En in hoeveel dagen mag dat?
Wat zijn de regels? Wat mag niet?
Een oude gamepc die ik heb is ruim een half jaar terug kapot gegaan.
Nu wil ik zoveel ervan mogelijk uit de chassis halen en overplaatsen in een nieuwe (desktop) pc tower (nog niet aangeschaft, is alleen voorlopig in de planning). Het probleem van de oude gamepc was dat ie ging knetteren.
als ik alleen al de stekker in het stopcontact deed, dan ging de voeding knetteren, en gaf vonken aan de achterkant van het apparaat.
Dus die gebruik ik sindsdien gelijk niet meer. Heb wel alles schoon gemaakt
aan de achterzijde en binnenkant. De GPU is een GT1030, SSD hdd en 8gb ram,
Radeon. Het moederbord is intact, de GPU ook, maar het chassis met de
voeding durf ik niet meer te gebruiken wegens dit defect.
Dus waar moet ik op letten bij aanschaf van een nieuwe (kale) tower om
de onderdelen van deze oude pc in te kunnen gebruiken ?
Ik heb nu al een tijdje een andere volwaardige gamepc, maar ik wil
de onderdelen van de vorige, de defecte dus, recyclen voor een systeem
waar ik Batocera op wil zetten met wat ps2 games die ik op disc heb en
van disc gedumpt heb, en daarnaast wat public domain en freeware games.
Moet ik erop letten welke voeding het nieuwe chassis heeft ?
Moet ik kijken naar het formaat van het moederbord, en of dit erin past ?
Ook met betrekking tot de kaart sloten (voor de GPU) ?
Als ik hierop moet letten waar kan ik de info hiervoor vinden (op het
moederbord) ?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing