Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Nieuwste vragen

Is dit een vorm van dyslectie?

Ik merk vaak, wanneer ik on-line teksten schrijf dat er veel opvallende taalfouten in mijn tekst zitten. Het gekke is dat ik ze pas zie NADAT ik op 'verzenden' heb geklikt.
Natuurlijk lees ik mijn tekst voor verzenden eerst goed na, maar op dat moment lees ik over alle fouten heen. En wanneer ik daarbij wel fouten opmerk werkt de verbetering vaak ave-rechts.

Is dat typisch iets van mij ? Of hebben meer mensen hier last van ?
En natuurlijk: valt er wat aan te doen ?

Hoe moet je thermisch frake hout vernissen of verven voor tegen de buitengevel?

We hebben ca. 400 latten thermisch frake hout ingekocht om vervolgens verticaal tegen de buitengevel aan te maken in een speciaal klik systeem. Dit willen we graag bruin houden (liefst iets lichter nog), in ieder niet dat het over een paar jaar grijs wordt.

Hoe dit slim te doen, en eventueel wat voor product, en hoeveel lagen? En wat is de juiste methode/droogtijd?

een jaar geleden

Waarom blijft mijn handmatige rolluik niet meer vanzelf omhoog staan?

Met het warme weer wilde we de warmte graag buiten houden dus deden we de rolluiken omlaag. Nu wilde ik hem omhoog doen maar zit er geen weerstand meer op het lint (onderin, zie pijl op foto) zodra het rolluik omhoog getrokken is. Waar de pijl staat op de foto fungeerde dacht ik als een soort rem denk ik, maar nu dus niet meer.

Hoe los ik dit op?

een jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing