misschien had hij er behoefte aan om de bank onder te kotsen?
22 October 2012 17:29
Probeer het eens met warm water en veel azijn vlak voor je naar bed gaat. Even goed schrobben.
22 October 2012 22:30
Ik zou het eerst zelf even proberen. Dat scheelt je een hoop geld, een bedrijf doet het echt niet beter. Gewoon met een warm water sopje (waspoeder), borsteltje erbij en niet te veel water gebruiken want dan gaat het stinken omdat ht niet goed kan drogen. Daarna goed droog drukken (deppen) met een droge oude handdoek of zoiets. Eventueel een paar keer herhalen als de lucht er nog niet uit is.
Ik weet niet waar je woont, maar er is een meubelreinigingsbedrijf in Nieuw Lekkerland. Je kunt via de knop 'Offerte' eerst een offerte aanvragen. Na acceptatie reinigen ze een klein stukje, als je daarover tevreden bent doen ze op deze manier de hele bank.
Als je bank er tegen kan, maak je dat schoon met een sopje van Biotex. Nadoen met water waar een scheutje azijn aan toegevoegd is. Dat voorkomt verkleuren en je bent ook de geur kwijt.