De maximale krachten die wij op kunnen wekken zijn met waterstofbommen , die hebben dan een explosiekracht vergelijkbaar met 60 megaton TNT (trinitrotolueen).
Dat lijkt veel, zeker gezien het aantal bommen wat we hebben.
De natuurkrachten bij aardbevingen en vulkanen zijn van een heel andere magnitude, flinke aardbevingen hebben equivalente krachten die het totale aantal kernbommen overstijgt.
Dan zit je nog met wat technische probleempjes, de aarde in een VLOEIBARE bol met een heel dun bovenlaagje, als je de aarde ziet als het formaat van een voetbal , is het gestolde laagje WAAROP WIJ LEVEN, zo dik als een blad schrijfpapier.
Dat wordt dus een beetje lastig bevestigen.
We hebben noch de kracht , noch de middelen , nog de mogelijkheden hetgeen je beschrijft zelfs maar in geringe mate uit te voeren.
Geen goed plan dus, we kunnen dat niet.