Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op welke locatie van de Hogeschool Rotterdam wordt de aanlegtest gehouden?

Deze test is voorafgaand aN de 21+toets. Tijd is bekend, van 10:00 tot 12:00, maar over de locatie staat niets vermeld.

Toegevoegd na 1 minuut:
De aanlegtest is morgen, 7 april 2014

Verwijderde gebruiker
11 jaar geleden

Heb je meer informatie nodig om de vraag te beantwoorden? Reageer dan hier.

Geef jouw antwoord

Het is niet mogelijk om je eigen vraag te beantwoorden Je mag slechts 1 keer antwoord geven op een vraag Je hebt vandaag al antwoorden gegeven. Morgen mag je opnieuw maximaal antwoorden geven.

/
Geef Antwoord
+
Selected image

Het beste antwoord

Nadat je je hebt aangemeld voor de opleiding via Studielink ontvang je inloggegevens waarmee je toegang krijgt tot het netwerk (intranet; Hint) van Hogeschool Rotterdam. Via deze portal koop je de Aanlegtest in. Op het moment dat de betaling bij hen binnen is, krijgt je de uitnodiging voor de Aanlegtest.

Het lijkt mij dat in die uitnodiging de adresgegevens moeten staan. En zo niet, dan kan je het op bovenvermeld Hint opzoeken: https://login.hro.nl/v1/login?service=http%3a%2f%2fhint.hro.nl%2fTemplates%2fHint%2fPages%2fContentPage.aspx%3fid%3d25926%26epslanguage%3dnl&allow=mcr-nt-upt

Zo niet, bel dan even de Servicedesk: 010-7944411

Toegevoegd na 6 minuten:
Vermoedelijk is het de locatie Rochussenstraat.
(Lees meer...)
Amadea
11 jaar geleden
Verwijderde gebruiker
11 jaar geleden
Bedankt, het was inderdaad zo. Jammer dat de hogeschool zoiets zelf niet aangeeft. 's Ochtends nog gebeld naar de locatie, maar voor negenen weet niemand iets. Helaas.
Deel jouw antwoord

Het is niet mogelijk om je eigen vraag te beantwoorden Je mag slechts 1 keer antwoord geven op een vraag Je hebt vandaag al antwoorden gegeven. Morgen mag je opnieuw maximaal antwoorden geven.

/
Geef Antwoord
+
Selected image

Bekijk alle vragen in deze categorieën:

logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing