is het wettelijk geregeld dat men ook een aantal meters van de oprit van een ander vrij moet blijven?

Weet jij het antwoord?

/2500

Nee, je mag er niet voor parkeren maar je hoeft er ook weer niet meters vandaan te blijven zoals bij een kruispunt: Artikel 24. RVV 1. De bestuurder mag zijn voertuig niet parkeren: a. bij een kruispunt op een afstand van minder dan vijf meter daarvan; b. voor een inrit of een uitrit;

De bewoner moet vrij zijn oprit kunnen gebruiken. Maar er staan geen vaste meters voor. Hij moet wel de mogelijkheid hebben om zijn auto op de oprit te kunnen zetten bijvoorbeeld.

Heel simpel: Je mag geen hinder of gevaar veroorzaken. Of het parkeren hinder of gevaar veroorzaakt, is per situatie anders. (en dan heb je ook nog mensen die niet kunnen autorijden, en daardoor VINDEN dat je in de weg staat.. heb die situatie ook al meegemaakt.)

Stel zelf een vraag

Ben je op zoek naar het antwoord op die ene vraag die je misschien al tijden achtervolgt?

/100