Nadeel: Het enige nadeel is voor mij dat ik, als ik op m'n brommer rijd, niet van nummer kan veranderen. Maar dit los ik op door een afspeellijst te maken, of het nummer te wisselen bij het eerst volgende stoplicht.
Stuk: Ik heb 'm ook ongeveer een jaar, geen enkel probleem. Ik zou wel voor de zekerheid een hoesje kopen, voor het scherm.
Bedoel je met kwaliteit of het goed werkt? Hij wordt naar mijn mening niet slomer als hij (bijna) vol is, je kunt 'm makkelijk naar je eigen voorkeuren instellen en het is ook fijn dat je het volume kunt aanpassen zonder 'm uit je zak te hoeven halen. Met een windows pc synchroniseert hij al vrij snel, ik heb een Macbook, en dat gaat al helemaal snel.
Over wanneer hij vol is: ik heb 1492 nummers + 29 zelf gedownloade apps + de standaard apps er op staan (mail, agenda, video's, contacten, YouTube, aandelen, kaarten, weer, dictafoon, notities, klok, calculator, instellingen, iTunes, Game Center).
Toen mijn vader een iMac kocht kreeg hij er een gratis iPod Touch 8GB bij, die ik mocht hebben. Als ik er zelf een had moeten kopen, was ik waarschijnlijk wel voor de 16GB of 32GB gegaan, maar op zich is 8GB zeker wel goed genoeg voor je dagelijkse hoeveelheid muziek.
Ik hoop dat je er wat aan hebt.