is het dragen van een beveiligings logo (v'tje) als burger wettelijk strafbaar?

Ik ben me er van bewust dat je geen bevwiligingswerkzaamheden mag uitvoeren zonder hiervoor papieren te hebben. Maar ik heb de discussie al een tijd gaande omdat naar mijn idee dit logo niet beschermd is door de wet

Weet jij het antwoord?

/2500

Het teken wordt in een regeling bij een een wet genoemd. In art. 9 1 van de Wet Particuliere Beveiligingsorganisaties en Recherchebureaus wordt vermeld dat het uniform door de minister moet zijn goedgekeurd. In artikel 12 van de gelijknamige Regeling bij deze wet wordt het bekende teken voorgeschreven. Toegevoegd na 29 minuten: Als je niet aan de voorwaarden van de Wet voldoet, mag je je niet uitgeven als beveiliger. Overigens zijn beveiligingsmedewerkers ook burgers.

Stel zelf een vraag

Ben je op zoek naar het antwoord op die ene vraag die je misschien al tijden achtervolgt?

/100