lieve meid, als je 20 bent dan denk je; waar heb ik me zo druk om gemaakt. Om wat anderen van mij denken? Of omdat ik niet mooi ben?
En dan lach je om je onzekerheid.
maar daar heb je nu helemaal niets aan, ik weet het..eigenlijk is dit berichtje typen als typen voor dovemansoren..want je filtert de positieve berichtjes waarschijnlijk toch weg.
Je bent prachtig zoals je bent! Maar helaas zit een puberbrein zo in elkaar dat als 100 mensen zeggen dat je mooi bent, en 1 rotjongetje zegt dat je dik en lelijk bent, je die 100 complimenten bent vergeten en helaas alleen die van dat jochie hebt onthouden en je weer de hele dag je rot voelt.........En dan te bedenken dat het rotjochie het niet zegt omdat hij het meent, maar enkel om jou te pesten, en dat terwijl die andere mensen ( bijv. je moeder ) het van harte wel menen!
Schrijf alsjeblieft op dat je mooi bent en lees het elke dag terug,
En je bent ook zeker niet kort ,maar ook daar is niets over te zeggen als je nog in de groei bent!