Hoe weet je dat iemand een groentje is? Wordt daar openlijk over gesproken?
In dat geval zou je misschien, als een grapje of in een luchtig gesprek eens aan die persoon kunnen vragen hoe hij/zij het zich voorstelt, kan best leuk zijn, gewoon een beetje over fantaseren, zelf ook vertellen wat jij denkt.
En dan, een tijdje later, kun je die info toepassen om het extra leuk te maken.
Ik denk trouwens verder dat de eerst zoen toch wel speciaal is, ook als hij onhandig, en op de verkeerde tijd en plaats is.
Toegevoegd na 1 week:
Nav van je reactie realiseer ik me een kleine aanvullig;
Volgens mij kunnen iemands verwachtingen ook faliekant fout uitvallen. Stel je leest (onervaren) wat damesromans waar de held de jonge maagd, "vol vuur zoent". Klinkt dan geweldig maar als het jou voor je eerste keer overkomt is het mogelijk TOCH iets te heftig, al DACHT je dat je dat wilde.
In dat geval zou ik dus toch zeggen: heel rustig en voorzichtig beginnen en de eerste reactie afwachten