dit is echt een heel vervelend probleem, en kan het me levendig voorstellen dat het zo verdraaid moeilijk is om met zo'n rotgevoel (en waarschijnlijk ook woede, frustratie en verdriet) in slaap te vallen.
wat jij eigenlijk vraagt is de gevolgen van de nare situatie weg te nemen, maar dit is een lapmiddel.
wat je kan doen is makkelijk gezegd: loslaten. maar dit is niet haalbaar als dit soort dingen je logischerwijze niet in de koude kleren gaan zitten.
misschien is het een optie om jezelf op andere gedachten te brengen, door het lezen van een boek (en wel een retegoed boek om te voorkomen dat je gedachten weer afdwalen)
wat je ook zou kunnen doen is overdag aangeven dat je er mee zit. misschien is er geen begrip (gezien hetgeen wat je aangeeft) maar het is wel van hart wát je ervan vindt.
verder denk ik dat het goed is om met iemand over te praten. deze situatie breekt je op een gegeven moment op. je kan in slaap vallen door pure vermoeidheid, maar het probleem los je niet op. bovendien ben je de dag erop moe en lusteloos.
geef dus iemand een signaal: familie waar je mee kan praten, op school, een maatschappelijk werker... het maakt niet zoveel uit ALS het balletje maar aan het rollen komt. dit kan je niet in je eentje oplossen, dus een ander zal ook met zijn neus op de feiten gedrukt moeten worden. (van jou accepteren ze het zeer waarschijnlijk niet) dus schakel hier iemand bij in.
doe het voor jezelf!! ook JIJ mag lekker in je vel zitten en gewaardeerd worden als persoon!!
ik wens je heel veel sterkte en moed toe.
Toegevoegd na 23 uur:
i.c.m. je andere vraag zou ik er eens na kijken of het niet enkel je persoonlijke belving kan zijn die meespeelt en de dingen heftiger maken dan dat ze zijn
(waarmee ik NIET zeg dat ik je niet geloof en dat er niets aan de hand is thuis uiteraard... het kan echter versterken)