is pesto vegetarisch?

Weet jij het antwoord?

/2500

Die vraag kan vereenvoudigd worden naar is (Parmezaanse) kaas vegetarisch, of is een product waarin stremsel is gebruikt vegetarisch? https://nl.wikipedia.org/wiki/Stremsel https://nl.wikipedia.org/wiki/Parmezaanse_kaas https://nl.wikipedia.org/wiki/Pesto Het antwoord is nee. Hoewel in de praktijk veel mensen die vegetarier claimen te zijn kaas of pesto zullen eten. Toegevoegd na 3 minuten: Of het antwoord is ja: Daarnaast zijn er alternatieve methoden waarbij dieren ontzien worden. Door middel van genetische modificatie van een bacterie waarbij het gen van een kalf is ingebracht, kan dit stremsel geproduceerd worden. Ook wordt stremsel geproduceerd door micro-organismen.[1] Maar dan zal je dus de of de maker van de pesto en dus de maker van de kaas moeten raadplegen. Toegevoegd na 13 minuten: In de regel is vegetarische kaas echter een uitzondering, zeker in de industrie. De kans dat een pesto maker vegetarische Parmezaanse kaas in zal kopen zal nihil zijn. Nee is dus het meest waarschijnlijk.

Stel zelf een vraag

Ben je op zoek naar het antwoord op die ene vraag die je misschien al tijden achtervolgt?

/100