Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen over Werk & Onderwijs. Specifieke vragen over carrière en werk, cursussen, ondernemers en pensioenen vind je in één van de subcategorieën.

Nieuwste vragen

kan ik wat anders met mijn docenten opleiding Engels?

Ik volg nu de docenten opleiding Engels - laatste jaar - maar het is nu toch wel moeilijk om af te ronden. Het voor de klas staan is wellicht niet mijn ding. Kan ik ook nog wat anders doen met mijn docenten opleiding Engels tweedegraads? En kan ik er ook iets mee, als ik de opleiding niet af maak?

(doorstuderen is waarschijnlijk geen optie - al teveel gedaan)

Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden

Status op studielink is "verzoek ingediend" ben ik nu ingeschreven voor de studie?

Ik heb mij vandaag (30-04) aangemeld voor een studie aan de HvA via studielink. Nu staat er als status verzoek ingediend. Ben ik nu ook ingeschreven?
Je moet namelijk voor 1 mei aangemeld staan om recht te hebben op een studiekeuze check. Zonder deze check mag de instelling jou weigeren.
Ik heb onlangs een mail gekregen van de HvA met een Hva ID en emailadres dus ik zie wel dat ze mijn verzoek hebben gezien maar ben ik ook aangenomen?

Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden
10.9K
1 antwoord of reactie op deze vraag

kan ik van vmbo naar havo doorstromen?

Okey ik zit dus in mijn vierde jaar VMBO en ik wil doorstromen naar het HAVO. Maar ik vraag me wel af of dat mag. Ik had me al voor een HAVO school aan gemeld maar ik ben afgewezen, maar ze hebe gezegd dat ik mijn eindexamen goed moest doen en dan nog een keer aanmelden zodat ze mijn aanmeldin dan kunnen bespreken. Mijn vakken en punten zijn;
Nl: 6.4 duits: 6,4 engels:6,4 bio;5,3 ak 6,2 gs; 5,2 wisk:5,3
Ik wil het CM heel graag doen en ik heb ook vermeld dat ik wiskunde wil laten vallen. Ohja en ik heb voor al mijn vakken positief advies alleen de punten niet zeg maar. Weet iemand iets (en of het eigenlijk wel kan) dat ik naar het HAVO doorstroom. Ik heb nu ook geen mbo opleidingkunnen

Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing