Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Auto's. Vragen over boten, brom- en snorfietsen, fietsen, motorfietsen, openbaar vervoer, post en pakketten, vliegtuigen en vrachtwagens en transport vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Ik wil een parkeerhulpsysteem gaan installeren, maar ik snap iets niet uit de handleiding?

Zie de afbeelding voor de complete tekst!

Het gaat voornamelijk om wat er bij stap twee wordt gezegd: "Voer de kabel door de opening tussen de carrosserie en de bagageruimte naar de interieur van de auto."

Wat wordt hiermee bedoeld? Moet de kabel dan over de dichtingsrubbers van de achterklep? Hoe kom ik met de kabel van de buitenkant naar de binnenkant van de bagageruimte?

Ik heb een Toyota Corolla, driedeurs.

Toegevoegd na 27 minuten:
De sensoren moeten minimaal 65 cm worden gemonteerd. Dat betekent dat ze niet op de bumper kunnen maar dat ze op de achterklep gemonteerd moeten worden.
Misschien is er een gaatje bij de kentekenplaat verlichten, maar dan nog zal ik langs het scharnierpunt van de achterklep naar de bagageruimte moeten gaan in de richting van de achteruit-rij-verlichting.

Zie de tweede afbeelding voor de achterkant van mijn auto.

Toegevoegd na 28 minuten:
Correctie: het is 65 cm hoog

Verwijderde gebruiker
15 jaar geleden
in: Auto's

Zijn winterbanden in Duitsland ook voor ' buitenlanders' verplicht ??

In Duitsland zijn winterbanden verplicht vanaf het moment dat het kan gaan vriezen tot een stukje de lente in.

Nu was het tot voorheen altijd zo dat voor buitenlanders winterbanden NIET per se verplicht waren, maar...ALS er sneeuw ligt, en je KRIJGT een ongeluk, en je hebt geen winterbanden, DAN ben je aan de beurt.

Vandaag echter hoorde ik van een Nederlandse kennis, dat dat recentelijk veranderd zou zijn en dat je sinds kort dus altijd verplicht zou zijn winterbanden te hebben als je Duitsland inrijdt. Mij is daar echter niks van bekend en ik kan er op Internet ook niets over vinden. Is er iemand die daar uitsluitsel over kan geven ?

Verwijderde gebruiker
15 jaar geleden
in: Auto's

Auto gekocht in juli bij garage. APK moest gebeuren na een week na aankoop. Hier is niets over gezegd. Vandaag boete gekregen van. Wie is nalatig?

Brief van RDW niet gehad. Waarschijnlijk de vorige eigenaar. Garage heeft auto verkocht en het dus afgeleverd met nog 1 week APK erop. Nergens in papieren te vinden. Had de garage dit niet even moeten melden en de auto nog even kunnen keuren? Zeker omdat de APK er nog maar 1 week op zat? Wie heeft hier ervaring of suggesties voor?

Verwijderde gebruiker
15 jaar geleden
in: Auto's
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing