Een blok is een blok. De verf van Grimms blokken blijft wel beter zitten. Bij goedkopere blokken slijt de verf eerder in de hoekjes als de blokken door de kamer vliegen.
Reclametekst: “Grimms houten speelgoed is duurzaam en handgemaakt speelgoed van de hoogste kwaliteit. Grimms is een van de bekendste merken van antroposofisch houten speelgoed dat zich onderscheidt door haar vorm en kleurgebruik. De specifiek gekozen vormen en kleuren kunnen op verschillende manieren gebruikt worden en dragen daarmee sterk bij aan de ontwikkeling van het kind (stimuleren van de fantasie, het versterken van het creatief vermogen, het leren omgaan met textuurverschillen en het verbeteren van de oog-handcoördinatie).”
.
Een opvallend kenmerk van alle de bouwstenen is het fluweelachtige oppervlak, dat ontstaat doordat ze kleurglazuur gebruiken dat in de houtvezels infiltreert, waardoor een fluweelachtig en mat, niet zo glanzend oppervlak ontstaat.
De blokken worden met de hand in de beits gedompeld en Grimms brengt er bewust geen laatste beschermende coating op aan om de positieve eigenschappen van hout te behouden. Dit garandeert dat ze niet zo gemakkelijk wegglijden.
Toegevoegd op 15 October 2021 16:36: bron
- Bronnen:
-
https://www.oudersvannu.nl/forums/onderwer...
-
https://klasvanjuflinda.nl/recensies/educa...
-
https://www.oskarswoodenark.com.au/collect...