hoe kun je " alleen noodoproepen uitzetten bij samsung galaxy s+ ?
ik heb een samsung galaxy s+ en maak gebruik van thuis wi- fi , maar als ik wil bellen kan het niet omdat er staat van mobiel netwerk niet beschikbaar
kan iemand me helpen
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Mobiele telefonie. Vragen over abonnementen, apps en telefoons vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
ik heb een samsung galaxy s+ en maak gebruik van thuis wi- fi , maar als ik wil bellen kan het niet omdat er staat van mobiel netwerk niet beschikbaar
kan iemand me helpen
Ik heb een Samsung Galaxy S Plus en ik wil graag foto's van mijn mobiel naar mijn computer zetten en muziek van mijn computer naar mijn mobiel. Dit is me al een keer gelukt met Windows Media Player, maar als ik dat nu
weer probeer, zegt het dat ik een apparaat moet aansluiten. Vroeger lukte het met mijn Samsung Galaxy Ace bia Samsung Kies, maar ook hier wil deze telefoon niet mee verbinden. Weet iemand een goed programma hiervoor? Of doe ik iets gewoon helemaal fout?
Mijn samsung galaxy ace bleef hangen in het opstartmenu, geen mogelijkheid om mijn pincode in te voeren oid. Ik heb een harde reset gedaan zodat mijn telefoon weer terug zou gaan naar de fabrieksinstellingen, maar m'n telefoon blijft nog steeds hangen in het opstartscherm. Wat kan ik nog meer doen?
Bijvoorbeeld ik heb een imei nummer van een telefoon hoe kan ik weten of het gestolen is?
Alvast bedankt!
Ik heb in februari een Sony Ericsson Xperia Arc S gekocht, maar deze telefoon is al 3 keer weg geweest, en de telefoon is langer in de fabriek geweest dan dat ik hem heb kunnen gebruiken. Krijg ik nu mijn geld terug, of een vervangend toestel (toestel wordt niet meer geproduceerd). Of een tegoedbon van Sony?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing