Waarom vragen mensen elkaar waar ze waren tijdens de aanslagen van 9/11?
Alsof iemand zich interesseert in waar de ander was?
Toegevoegd na 3 minuten:
(volgens Hart van Nederland (SBS 6) dan, maar die zender overdrijft wel vaker...)
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Samenleving. Vragen over politiek en overheid, verkiezingen en wetgeving vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Alsof iemand zich interesseert in waar de ander was?
Toegevoegd na 3 minuten:
(volgens Hart van Nederland (SBS 6) dan, maar die zender overdrijft wel vaker...)
Hoe laat was het in nl op het moment van de aanslag op 9/11?
Ik probeer iemand te overtuigen van mijn stelling hier over, en ik wil graag een voorbeeld hebben om aan te duiden dat probleemjongeren wel degelijk een last zijn voor de maatschappij.
Alvast bedankt.!
None
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing