Waarom is er maar één filmpje vrijgegeven van de aanslag op het pentagon.
Zouden daar niet tal van camera's moeten hangen die de aanslag hebben geregisteerd?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Politiek & Overheid. Vragen over samenleving, verkiezingen en wetgeving vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Zouden daar niet tal van camera's moeten hangen die de aanslag hebben geregisteerd?
Ik heb eens informatie over hem opgezocht, hoe het leven onder hem was :
- Je had gratis school.
- Je had gratis gezondheidszorg.
- Iedere familie had een auto en een huis.
- De leeftijdsverwachting is hoger dan het gemiddelde van de hele wereld.
- Minder dan 5% is arm.
Als ik dit zo zie denk ik "Waarom keert het volk zich zo plotseling tegen hem?". Nu hoor je ook vaak wat er in die gevangenissen gebeurt. Nou, in Turkije en Thailand is het niet veel anders. Ik krijg steeds meer het gevoel dat het niet zijn schuld is, maar die van de Westerse landen. Is er iemand die mijn hoofdvraag kan beantwoorden? Alvast bedankt.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing