Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Huishouden. Vragen over doe-het-zelf, energie, huren en vastgoed, hypotheken, interieur en tuin vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

wat voor schoonmaakmiddel gebruiken glazenwassers?

glazenwassers die ramen op hoogte glazen moeten wassen gebruiken een lange stok met een spons en in die stok wordt water naar boven gestuwd. In dat water zit een goedje dat de ramen goed reinigt en streeploos opdroogt. Het hoeft niet nabehandeld te worden en daar ben ik wel een beetje jaloers op want ik doe mijn ramen nog steeds met lauw water en een scheutje spirtus en met veel moeite krijg ik de meeste strepen weg. Wat voor spul gebruiken de glazenwassers ?

Verwijderde gebruiker
15 jaar geleden

Hoe krijg ik de witte vlekken, veroorzaakt door weersinvloeden, van mijn dubbele beglazing af. Vooral als de zon erop staat, is het een soort matglas.

Ik heb het geprobeerd met anti-kalkmiddelen, Jif (op een bijna onzichtbare plek), maar het lijkt wel ingevreten.

Toegevoegd na 19 minuten:
Het zit dus OP het glas, en niet ertussen, het is in de loop der jaren ontstaan door WEERSINVLOEDEN van buitenaf.

Verwijderde gebruiker
15 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing