hoe krijg je je handen schoon na walnoten te hebben geplukt?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Huishouden. Vragen over doe-het-zelf, energie, huren en vastgoed, hypotheken, interieur en tuin vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
http://www.goeievraag.nl/vraag/ouderwetse-keukendoeken-rekjes-kopen-foto.90881
Toegevoegd na 23 minuten:
Ik heb het antwoord al gevonden:
Theedoek 100% katoen.
Bordendoek 50% katoen en 50% linnen.
Glazendoek 100% linnen.
Omdat linnen niet pluist en katoen wel is het handig om een linnen doek te gebruiken voor glazen, vandaar dus.
Bestaan er borstels die je niet aan de steel kan draaien of is elke borstel tegenwoordig aangepast aan het gebruik van de tele scoopsteel?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing