Waar kun je een betaalbare en fatsoenlijk werkende A3 scanner vinden?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie hardware. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, internet, programmeren, sociale media, software, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
niet op het harder knopje ook niet bij configuratiescherm>geluid en dan harder zetten.
eerst had ik m altijd op het zachtste volume want als ik hem eentje harder deed was ie al veel te hard, maar nu moet ik m op z'n hardst zetten en dan is 't nog veel te zacht.
kan iemand mij helpen?
Ik probeer een bestand de knippen van mijn pc om vervolgens te plakken in een map op mijn externe harde schijf.. echter krijg ik dan dit bericht zoals je ziet..
wat moet ik doen? het bestand is 4 gb ongeveer
Ik ben aan een nieuwe printer toe. Tot nu toe heb ik altijd printers van HP gehad en was daar altijd tevreden over. Wat voor mij van belang is, is dat ik gewoon nette tekstdocumenten moet kunnen printen, foto's printen op aceptabel niveau en alles wat daar tussen in ligt. Ik wil maximaal 90 euro uitgeven. Kan iemand mij een leuk advies geven?
Toegevoegd na 16 uur:
Intensief zal hij niet gebruikt worden, hooguit 15 vellen tekst en 5 vel kleur (foto's) per maand. Waarschijnlijk zelfs minder, maar wanneer het nodig is, moet ik natuurlijk net zo veel kunnen printen als nodig is. Snelheid is niet echt belangrijk.
Ik heb een goedkope computer samengesteld van zo'n 270 euro voor een kamaraad van mij. Ik weet zo het een en ander wel van computers, alleen ik heb geen idee hoe zo'n voeding ik nou nodig ben.
de onderdelen zijn:
GPU: GTS 250
CPU: Intel E7500
Mb: Asus P5KPL
Geheugen: Team Elite 2gb PC6400
en een oude 80gb hdd (welke uiteindelijk ook vervangen gaat worden) en er moet een mogelijkheid zijn voor een tweede hdd, ook één dvd speler.
Er hoeft géén mogelijkheid worden gehouden met eventueel overclocken of een uitbreiding naar een tweede gpu, hier is immers een nieuw mb voor nodig.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing