Na corona vaccinatie dikke voeten gekregen wat nu?

Weet jij het antwoord?

/2500

Dit lijkt geen bijwerking van de vaccinatie te kunnen zijn. Er is wel een bijwerking gemeld van “Burning feet syndrome”. Dit is een term die bedacht is voor paresthesieën, vooral branderige sensaties, aan de voeten. Het kan worden veroorzaakt door schade of beknelling van zenuwen door bijvoorbeeld toxische medicatie. Maar dit lijkt niet erg op dikke voeten. Waarschijnlijk is het toevallig dat je nu net last van dikke voeten hebt. Misschien veroorzaakt door het warme weer. Als de klachten aanhouden, natuurlijk de huisarts raadplegen.

Bronnen:
https://www.oim.nl/lichaamsdelen/been/dikk...
https://assets.publishing.service.gov.uk/g...

En ook melden bij bijwerkingencentrum LAreb. Waarschijnlijk is het geen bijwerking van het medicijn, maar Lareb (en de GGD) willen heel graag weten wat de bijwerkingen zijn, en als het vaker wordt gemeld kan er onderzoek naar worden gedaan. Maar waarschijnlijk, zoals SimonV al meldt, ligt het aan het weer. Neem een lekker koud voetenbad, en als je er erg veel last van hebt neem je contact op met je huisarts.

Stel zelf een vraag

Ben je op zoek naar het antwoord op die ene vraag die je misschien al tijden achtervolgt?

/100