Let op: Startpagina GoeieVraag geeft geen medisch advies. De antwoorden en reacties zijn geen vervanging voor een consultatie bij een arts. Raadpleeg bij gezondheidsklachten daarom altijd een arts.

Hoe kan het dat kruidvat geen ppc en etos geen paradon meer verkoopt, maar er nog wel saridon is?

In alledrie zitten precies dezelfde grondstoffen....

Weet jij het antwoord?

/2500

Je geeft zelf het antwoord eigenlijk al. Vanwege schapruimte is het weinig zinvol identieke pijnstillers te verkopen. Daarnaast zit er op Saridon wellicht meer winstmarge. Healthypharm heeft Paradon overigens nog wel in het leveringsprogramma. Ter vergelijking: PPC Bevat: paracetamol 250 mg, propyfenazon 150 mg, coffeïne 50 mg. Daro Hoofdpijnpoeder Bevat per sachet: paracetamol 250 mg, propyfenazon 150 mg, coffeïne 46 mg. Paradon Bevat per tablet: paracetamol 250 mg, propyfenazon 150 mg, coffeïne 50 mg. Saridon Bevat per tablet: paracetamol 250 mg, propyfenazon 150 mg, coffeïne 50 mg. Sanalgin Bevat per tablet: paracetamol 250 mg, propyfenazon 250 mg (!), coffeïne 46 mg.

Toegevoegd op 28 July 2021 09:32: bron
Bronnen:
https://www.farmacotherapeutischkompas.nl/...

Stel zelf een vraag

Ben je op zoek naar het antwoord op die ene vraag die je misschien al tijden achtervolgt?

/100