Hoe reken ik de prijs(verschil) uit per kilo?

Ik snap niet goed hoe ik dit moet doen, een voorbeeld:

1e product is 5,455 kilo en kost €43,90
2e product is 6,8 kilo en kost €59,50

Welke van de 2 is nou duurder? Ik snap niet hoe ik dat zou kunnen uitrekenen.

Weet jij het antwoord?

/2500

We willen de prijs per kilo weten. Dus delen we de prijs door het aantal kilo's dat je ervoor krijgt. In het eerste geval 43,90 Euro/5,455 kg=8,05 Euro/kg. In het tweede geval 59,50 Euro/6,8kg=8,75 Euro/kg Het 1e product is dus 8,75-8,05=0,70 Euro per kg goedkoper.

Het tweede is duurder :-) Deel de prijs door het aantal kg. (Eur 43,90/5,455 kg). Dan heb je de prijs per kg.

Stel zelf een vraag

Ben je op zoek naar het antwoord die ene vraag die je misschien al tijden achtervolgt?

/100