de eerste auto hoe zit die der uit?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Auto's. Vragen over boten, brom- en snorfietsen, fietsen, motorfietsen, openbaar vervoer, post en pakketten, vliegtuigen en vrachtwagens en transport vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik ben waarschijnlijk van plan om een Opel Kadett van 1985 te kopen. Weet iemand of onderdelen voor deze auto duur zijn? Dit bijv. in verhouding tot onderdelen van een Nissan oldtimer.
en wat verdient het?
Toegevoegd na 4 minuten:
*rij-instructEur*
Toegevoegd na 5 minuten:
Ik zit op MBO niveau 4
Ik zie regelmatig politieauto's rijden en nu valt het mij op dat de belijning en de kleuren telkens anders zijn. Inmiddels ben ik er al achter dat de witte busjes met zwarte strepen van de gevangenissen zijn, de donkerblauwe busjes met oranje strepen van de marechaussee zijn, maar wat is nu het verschil tussen witte politieauto's met alleen donkerblauwe strepen én witte politieauto's met zowel donkerblauwe als oranje strepen?
Taak bedrijf: Velgen en motoronderdelen hoogglansverdichten (Polieren),
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing