Ik wil graag een windgoo kopen die wel trapaandrijving heeft namelijk de windgoo b20. Is deze Legaal?
Is deze windgoo b20 elektrische vouwfiets met trapaandrijving legaal?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Is deze windgoo b20 elektrische vouwfiets met trapaandrijving legaal?
Van 17 januari t/m 20 januari zou ik graag afreizen naar Frankrijk. Echter, vanaf 15 januari veranderen de coronamaatregelen daar en moet je als je vaccinatie ouder is dan 7 maanden een derde prik of een test doen.
Nu ben ik 8 augustus gevaccineerd. Als ik op de huis-tuin-en-keuken manier op mijn vingers tel (augustus, september, oktober, november, december, januari) zal ik rond de 17de ongeveer 6,5 maand gevaccineerd zijn. Vanwege automatische systemen vinden wij het tricky om dicht richting de 7 maanden te zitten; je weet het immers nooit met technologie en ik kan ook geen woord Frans.
Als ik het op onderstaande manier tel, zal ik pas 8 februari 6 maanden gevaccineerd zijn:
8 aug - 8 sept: 1 maand
8 sept - 8 okt: 2 maand
8 okt - 8 nov: 3 maand
8 nov - 8 dec: 4 maand
8 dec - 8 jan: 5 maand
8 jan - 8 feb: 6 maand
Welke manier van tellen moet ik aanhouden?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing